Novinky na alternativní scéně

Připravuje Josef Sedloň

neděle 20:00 – 01:00

novinky@radio1.cz

O Pořadu

Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Casper Cole - Reflex / Blaufield Music
  • Nikki Nair - Donut Time (Renormalization Support Group EP) / Astrophonica
  • Eliot Lipp - Young Alpine / Young Heavy Souls
  • Sorry - Key to the City / Domino
  • SKALA - Quinoa / Sum Over Histories
  • Lueenas - Souls Sliding / Barkhausen
  • Ásgeir - Like I am / One Little Independent
  • Adam Ten & Mita Gami - High on (High on EP) / Crosstown Rebels
  • Jean Dawson - THREE HEADS / Handwritten
  • Niklas Paschburg & Bryan Senti - Jungle / 7k!
  • Vincent Marlice - Solid State / Poesie Musik
  • The Orielles - The Room / Heavenly
  • LP Giobbi - All in a Dream (Logic1000 rmx) / Counter
  • The Comet Is Coming - Technicolour / Impulse!
  • Sly5thAve & JSWISS - Energy (Watching me/Energy EP) / Tru Thoughts
  • Le Youth & OCULA - If only ft. Nathan Nicholson (If only (You could be here) EP) / This Never Happened
  • Refracta - Tears / Shogun Origins
  • TOLEDO - What happened to the Menorah / Grand Jury
  • Forma - Still alive (In Control EP) / Anjunadeep
  • Okay Kaya - Jolene from her own Perspective / Jagjaguwar
  • Manuel Tur & Yuu Udagawa - Dreamharmonicon (Dreamharmonicon EP) / Compost
  • What Are People For? - 73 / Alien Transistor
  • Handbook - Fat of the Land / Loci
  • Aubrey Fry - The Loop (Alex Banks rmx) (The Loop Remixes EP) / Bedrock
  • Sumo - Xari ft. soffie / Sonar Kollektiv
  • Konrad Wehrmeister - Source Mag (Jest EP) / Ilian Tape
  • Poppy Ackroyd - Stillness (reworked) / One Little Independent
  • Freudentha & Nowhere People - Cipher (VA: Berlin Gets Physical EP2) / Get Physical Music
  • Jackson Mico Milas - The Bay Fire / Apollo
  • Rozi Plain - Agreeing for Two / Memphis Industries
  • Felix Cartal - When I´m in Need (When I´m in Need SP) / Physical Presents
  • Visionobi - Wayside ft. Mikal / Soulvent
  • TRÓNCO - Dandelion / Torto Editions
  • Nosaj Thing - We are ft. HYUKOH / LuckyMe
  • Philippa - I guess I have a Boy (There’s a Ghost in my Synthesizer EP) / Freerange
  • Susannah Joffe - In your Room / Susannah Joffe
  • Catching Flies - Oi / Indigo Soul
  • Mano Le Tough - Weather Master (Holographic Witness EP) / Live At Robert Johnson
  • Iron & Wine ft. Sima Cunningham & Macie Stewart - That´s how you know (Lori EP) / Black Cricket
  • WheelUP & Kaidi Tatham - More Love ft. Brint Story / Tru Thoughts
  • Kelela - Washed away / Warp
  • Booka Shade - Corrosion (Contour 2) / Blaufield Music
  • Grandbrothers - Yonder / City Slang
  • Bop x Subwave - Wait for me / Hospital
  • Björk - Atopos / One Little Independent
  • Jon Gurd - Let go (Tagavaka rmx) (Phoenix The Remixes EP) / Anjunadeep
  • Ólafur Arnalds - New Grass (tstewart rmx) / Mercury KX
  • Little Dragon - Peace ft. Stefan Sandberg (Opening the Door EP) / Ninja Tune
  • Bibio - Off goes the Light / Warp
  • Daphni - Arrow / Jiaolong
  • Alba: - :
  • Death Cab For Cutie - I don´t know how I survive (Asphalt Meadows) / Barsuk/Atlantic
  • Whitney - Self (SPARK) / Secretly Canadian
  • Martin Roth - Over again (Mono no aware) / Reflections
  • Wyldest - Easier to believe (Feed the Flowers Nightmares) / Hand In Hive
  • SOHN - M.I.A. (Trust) / 4AD
  • James Murray - Careful now (Careful now) / Home Normal
  • Jesca Hoop - Lyrebird (Order of Romance) / Memphis Industries
  • VENIL - Are (My Fears are not strong enough to save me) / Medication Time
  • Jasper Høiby & Planet B - What it means to be Human (What it means to be Human) / Edition
  • Roska - Call Mi (Peace) / Roska Kicks & Snares
  • Flipturn - Take care (Shadowglow) / Dualtone
  • OHMA - Worlds within Worlds (Between All Things) / Colorfield
  • Kompilace: - :
  • Perel - The Hills (VA Total 22) / Kompakt
  • The Operator - Danser (VA After Dark 4) / Italians Do It Better
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Franco Armellini & Ignacio Berardi - Boreal Tales (Night Tales EP) / The Soundgarden
  • Moods - Treat U good ft. Noah Slee, Lyriya & Meron / Jalapeno
  • Wolfey - Deep Blue (Crab Park Sunrise EP) / Church
  • Igor Garanin - Daydreams (VA: Reflections 2 EP) / Reflections
  • Massane - Isolation (Visage 6 (Never Loved) EP) / This Never Happened
  • Technimatic - Confide ft. A Little Sound / Technimatic Music
  • Sam Prekop - Fall is Farewell / TAL TAL
  • Khen - Jasmine (Yellow/Jasmine EP) / Anjunadeep
  • Decius - Look like a Man / Leaf Label
  • Asta Hiroki x Tristan de Liège - Time out / Folded Music
  • Arctic Monkeys - There better be a Mirrorball / Domino
  • Kevin De Vries - Dance with me (Dance with me EP) / Afterlife
  • Lava La Rue - Motel / 22 Sound
  • Andert Tysma - Invitation / Apollo/R&S
  • Stumbleine - The Cracks let the Light in (The Information Superhighway EP) / Stumbleine
  • DeepChord - Ricochet (Functional Extraits 1 EP) / Soma
  • Sonhos Tomam Conta - Bordeline (Bordeline/Dias Perdidos EP) / Longinus
  • Flume - Sirens ft. Caroline Polachek (Sofia Kourtesis rmx) (Palaces The Remixes Pt. 2 EP) / Future Classis
  • Bruno Bavota & Chantal Acda - Sirens / Temporary Residence
  • Kornél Kovács - Follow you ft. Aluna / Studio Barnhus
  • Slow Shiver - Slow Burn / Univox
  • SOLAH - Brand new / Hospital
  • Altrice - BDA Creature (Compciter EP) / Jiaolong
  • Melody´s Echo Chamber - Unfold / Fat Possum
  • Seb Wildblood - Lift me higher (Remotif rmx) / All My Thoughts
  • Oh No Noh - Relying on Words alone / TELESKOP
  • Karen Nyame KG - Taboo / Black Acre
  • Bruno Sanfilippo - Redes / ad21 Music
  • FIG - Splinter / Cob Stand
  • Luttrell - Around you ft. Sarah James (Around you SP) / Anjunadeep
  • Northling - Tycho (Tycho EP) / Reflections
  • Dogger & Mindstate - Broken Home ft. Liam Bailey (Calibre rmx) (Broken Home EP) / 1985 Music
  • Mess Esque - Liminal Space / Drag City
  • Dorian Concept - Let it all go / Brainfeeder
  • Ed Carlsen - Dissolution / XXIM
  • Chet Faker - It could be nice / Future Classic
  • Los Cabra & Manuel Sahagun - Italian Groove (VA: Berlin Gets Physical EP1) / Get Physical Music
  • Fred Again... - Turn on the Lights again.... ft. Future (USB EP) / Atlantic
  • Melby - Music should feel / Rama Lama
  • Off The Meds - Talmode (Best OFF EP) / Studio Barnhus
  • Flevans - In Shadows (It takes the whole Day/In Shadows EP) / Jalapeno
  • Slam - Unity (Transcript EP) / Soma
  • Gold Panda - The Corner / City Slang
  • Jon Dixon - Feel your Touch ft. L Renee (Vocal Sessions Vol.1 EP) / 4EVR 4WRD
  • DRS, Tyler Daley & Dogger - Summer / Shogun Audio
  • Lexer - Paradise ft. Audrey Janssens / This Never Happened
  • James Shinra - Stepfilter (Mainline EP) / Anjunadeep
  • Bonobo - ATK / Outlier
  • Gorillaz - New Gold ft. Tame Impala & Bootie Brown / Warners
  • Alba: - :
  • The Afghan Whigs - Domino and Jimmy ft. Marcy Mays (How do you burn?) / Royal Cream
  • Beacon - Oranges (Along the Lethe) / Apparent Movement
  • Oliver Sim - Never here (Hideous Bastard) / Young
  • Totally Enormous Extinct Dinosaurs - Be with you (When the Lights go) / Nice Age Music
  • Christopher Willits - Origin (Gravity) / Ghostly International
  • Chip Wickham - Dark Eyes (Cloud 10) / Gondwana
  • Preoccupations - Death of Melody (Arrangements) / Flemish Eye
  • Gabe Gurnsey - So sweet (Diablo) / Phantasy Sound
  • Santigold - My Horror (Spirituals) / Little Jerk
  • Tutu Amuse - Ohm (Two to amuse) / Sonar Kollektiv
  • Gwilym Gold - Blue Well (Blue Garden) / SA
  • Francesca Heart - A´marina (Eurybia) / Leaving
  • Ezra Furman - Dressed in Black (All of us Flames) / Bella Union
  • Tom Vek - Washed up on the New Beach (Newer Symbols) / Tom Vek
  • Mathias Grassow - Pumpkin (Codex Alimentarius) / Mathias Grassow
  • Kompilace: - :
  • dj poolboi - If now you feel loved (3STRANGE rmx) (Stay just a little While longer Remixes) / Unbelievably Spectacular
  • UNKLE - Sonata (Rōnin Reconstruction) (Rōnin II) / Spinnup
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • EarthLife - Expander (Expander EP) / Poesie Musik
  • Milio - Suzulight (Suzulight EP) / Atomnation
  • Sultan + Shepard - Raye ft. Shallou / This Never Happened
  • Blockhead - Shrub Talk (Loci Sample Flip) / Loci
  • Connie Constance - Mood Hoover / Play It Again Sam
  • Crackazat - Sarge (Demucha EP) / Heist
  • MorMor - Seasons change (Seasons change EP) / Don´t Guess Inc.
  • Chizawa Q - Asia 4 (Lost Asia EP) / R&S
  • The Comet Is Coming - Lucid Dreamer / Impulse!
  • Peter Broderick - Sonata for the Sirius / Erased Tapes
  • Slow Shiver - Hidden Glances / Univox
  • O Flynn x Frazer Ray - You need me / Technicolour
  • Fazerdaze - Break! / Flying Nun
  • Mesmer - Flowin / Mesmer
  • Sébastien Leger - We used to laugh (Regina Blue EP) / All Day I Dream
  • Anna Of The North - Bird Sing / Elektra
  • Pleasure Voyage - Paradise Rhythm (Euforia EP) / Shades Of Sound
  • BAILE - After all this Time ft. Felicia Douglass (BALTRA rmx) / HY
  • Alaskalaska - TV Dinners (TV Dinners EP) / Marathon Artists
  • Fthmlss - Observer / Folded Music
  • Eddy Ramich & Roman Rauch - Dayglow ft. Pete Josef (Dayglow EP) / Sonar Kollektiv
  • VTSS - Incredibly annoying / Ninja Tune
  • Nox Vahn & Joseph Ray - Inhibitions / Anjunadeep
  • Vektah - Spectral (Echo Mode EP) / Soulvent
  • EKKSTACY - I want to die in your Arms / UnitedMasters
  • Junior Boys - Night Walk / City Slang
  • Beth Orton - Friday Night (radio edit) / Partisan
  • Sascha Funke - Treets (Treets EP) / Kompakt
  • Surf Rock Is Dead - back and froth / Born Losers
  • Ernest Hood - Bedroom of the absent Child / Freedom To Spend
  • Totally Enormous Extinct Dinosaurs - When the Lights Go / Nice Age
  • The Orielles - BEAM/S´ / Heavenly
  • Binomial & V-Cious - Pleyades (Zaphirus EP) / Traum Schallplatten
  • Svaneborg Kardyb - Op / Gondwana
  • AMTRAC - Domino ft. Samuel T. Herring / Openers
  • Winslow - GreenGreyBlue (Thinking of you EP) / Hospital
  • Melody´s Echo Chamber - Unfold / Weird World/Fat Possum
  • Baltra - Where I end / 96 And Forever
  • Mount Kimbie - a deities encore ft. liv.e (MK 3.5 EP) / Warp
  • ⣎⡇ꉺლ༽இ•̛)ྀ◞ ༎ຶ ༽ৣৢ؞ৢ؞ؖ ꉺლ - ()vȯ)) ̷̨ʅ(۝ʅ(Ɵʅ()()̵̳̗̊(Ɵʅ()vȯ)) ̷̨ʅ / vȯ)) ̷̨ʅvȯ)) ̷̨ʅ(Ɵʅ()(Ɵʅ()
  • Kyson - Between us / B3SCI
  • Rival Consoles - World turns / Erased Tapes
  • Emancipator & Lapa - Mamba ft. Marley Carroll / Loci
  • TSHA - Dancing in the Shadows ft. Clementine Douglas / Ninja Tune
  • Think Tonk - All my Weakness ft. Collette Warren (All my Weakness/Divine Elevation EP) / Tru Thoughts
  • Wesseltoft | Schwarz - Duolism - One Two ft. Solistensemble Kaleidoskop / Jazzland
  • Booka Shade - Confide (Contour 1) / Blaufield
  • The National - Weird Goodbyes ft. Bon Iver / 4AD
  • Skalpel - Why not Jungle / NoPaper
  • SPC ECO - Slowly (Hush EP) / SPC ECO
  • Röyksopp - Night ft. Alison Goldfrapp (Speed King/Night EP) / Dog Triumph
  • Christian Löffler & Fejká - Fjäll / Kí
  • Alba: - :
  • George FitzGerald - Passed Tense ft. Panda Bear (Stellar Drifting) / Double Six
  • Codeine - Jr (Dessau) / Numero Group
  • Nils Hoffmann - Reflections (A Radiant Sign) / Anjunadeep
  • Vinyl Williams - Solar Coaster (Cosmopolis) / Requiem Pour Un Twister
  • Two Shell - Soul Seeker (secretbox 2) / Two Shell
  • Om Unit - Valium Tempo (Acid Dub Studies II) / Om Unit
  • Viul & Benoît Pioulard - Catalune (Konec) / A Strangely Isolated Place
  • Eyedress - Full Time Lover ft. Elvia (Full Time Lover) / Lex
  • Grazer - In my Winter (Melancholics Anonymous) / Cascine
  • Lean Year - End (Sides) / Western Vinyl
  • The Green Kingdom - Laze (Audioloom 2) / Lontano Series
  • Rival Consoles - The Meeting (El Caso Figo OST) / Erased Tapes
  • Kompilace: - :
  • Stereolab - Robot Riot (Pulse Of The Early Brain [Switched On Volume 5]) / Duophonic/Warp
  • Yuko Kono - Ginger (VA: Minna Miteru 2) / Morr Music
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Literatura & Ian Ludvig - Invisible (Ryan Murgatroyd remix) / Poesie Musik
  • ASC - Inverse Ratio (remix) (Return of the Emissary Remixes EP) / Auxiliary
  • Sustance & T-Man - Snakes & Villains / Shogun Audio
  • Group Listening - Y Cwsg (Y Cwsg EP) / PRAH
  • Trey Mirror - Water ft. Henry Green (Teho remix) / Armada Music
  • Ishmael Ensemble - Soma Centre (Holcombe Quarry rmx) (Soma Centre Remixes EP) / Severn Songs
  • Makaya McCraven - Dream another / International Anthem
  • Arny Margret - Sniglar / One Little Independent
  • Lizki - It´s just a Dream / SeaYou
  • Cubicolor - Cowboy / Anjunadeep
  • Jacob David & Arvid Holst - Skagerrak / Moderna
  • Handbook - Glint / Loci
  • Andert Tysma - Regen / Apollo
  • FaltyDL - Four Horses ft. Julianna Barwick / Blueberry
  • Dusky - Endless Sky / 17 Steps
  • altopalo - love that 4 u ft. Bartees Strange / altopalo
  • My Friend - Great White Buffalo (Came here for Love EP) / Anjunadeep
  • Flore Laurentienne - Voiles / RVNG Int´l
  • Louis Cole - I´m tight / Brainfeeder
  • Rubblebucket - Earth Worship / Grand Jury)
  • Kessler - Aspect (Endless EP) / Shall Not Fade
  • Fog School - The Last Beat of my Heart / DL MFZ
  • Robert Babicz - Cosmic Love (Kelch 2 EP) / Kelch
  • Saib - Suave / Jakarta
  • Deru - The Way through the Forest
  • Alvvays - Easy on your own / Polyvinyl/Transgressive
  • Crafty 893 - Easy Nuh / Tru Thoughts
  • Lomond Campbell - The Mountain and the Pendulum / One Little Independent
  • Shy One - Scorpio Sun (From the Floor to the Booth EP) / Eglo
  • Sound Of Fractures & StemsDAO - Perfect Night / DMY
  • Christopher Willits - Regrowth / Ghostly International
  • girlpuppy - I want to be there / Royal Mountain
  • Alix Perez - Under Pressure ft. T-Man (Back to Basics/Under Pressure EP) / 1985 Music
  • EKKSTACY - Wish I was dead / UnitedMasters
  • Ant Orange - Flutter (Ada rmx) (You're super in Diagonal Remixed EP) / Karaoke Kalk
  • EMBRZ - All the Lights ft. bailey (Back where we belong EP) / This Never Happened
  • James Harcourt - Trust me with your Heart (Quartz EP) / Renaissance
  • Marley Carroll - The One (Voices EP) / Melanaster
  • Vanessa Wagner - The Poet Acts (Philip Glass cover) / InFiné
  • Bon-Psy - Warm Fuzzies: The Glory (Order EP) / Folded Music
  • Shabason & Krgovich - I am so happy with my little Dog / Idée Fixe
  • Little Dragon - Frisco / Ninja Tune
  • Matthew Halsall - Earth Fire (The Temple within EP) / Gondwana
  • Ed Carlsen - On Eloquence / XXIM
  • Nosaj Thing - Blue Hour ft. Julianna Barwick / LuckyMe
  • Simon Doty - Tattoo ft. Ruth Royall (Tattoo EP) / Anjunadeep
  • Ásgeir - Limitless / One Little Independent
  • Teen Daze - Modern Compromise / Cascine
  • George FitzGerald - Setting Sun / Double Six
  • M.I.A. - Popular / Island
  • Janus Rasmussen - Hegn / Kí
  • SAUL - Lifted (Mutualism EP) / Rhythm Section International
  • Daphni - Mania / Jiaolong
  • Alba: - :
  • Pantha Du Prince - Crystal Volcano (Garden Gaia) / Modern
  • Hot Chip - Broken (Freakout/Release) / Domino
  • Kaitlyn Aurelia Smith - Check your Translation (Let's turn it into Sound) / Ghostly International
  • UTO - A la Nage (Touch the Lock) / InFiné
  • Szun Waves - Willow Leaf Pear (Earth Patterns) / Leaf Label
  • Daedelus - Something Blue (Simmers over) / Dome Of Doom
  • Terence Etc. - I miss Things I never had (V O R T E X) / Brainfeeder
  • Au Suisse - Thing (Au Suisse) / City Slang
  • Röyksopp - It was a good Thing ft. Pixx (Profound Mysteries II) / PIAS
  • Stella Donnelly - Morning Silence (Flood) / Secretly Canadian
  • Russian Circles - Conduit (Gnosis) / Sargent House
  • Kim Myhr - And I thought these are my People (Sympathetic Magic) / Hubro
  • Blue Luminaire - Closeness Sighs (Terroir) / Bella Union
  • Lisa Gerrard & Marcello de Francisci - Exaudia (Exaudia) / Atlantic Curve
  • Kompilace: - :
  • Monkey Safari - Siempre (Body Language Vol. 24) / Get Physical Music
  • Tracklist
  • Crackazat - Demucha
  • Coyote - Free To Choose
  • DJ Pippi & Willie Graff - Piel A Piel feat. Jacob Gurevitsch & Charlotte C
  • Patrick Holland - For You I Do
  • Tadulka - Vítr
  • ACW - Neurotransmitter
  • Pangaea - Fuzzy Logic
  • Vinyan - Polyluut
  • Orenda - Temple
  • rabbitmusic - Fairytale
  • 21:00 - 22:00
  • Synkro - Floatation
  • Hagop Tchaparian - Round
  • CCO - Escape Velocity
  • Milio - 2094
  • Sam Goku - Colourful Waters
  • Solar Suite - Clear Skies
  • Hideo Kobayashi - Methodical Love
  • Anchorsong - New World (Hinako Omori remix)
  • muva of Earth - High
  • Brijean - Caldwell´s Way
  • Sound Signals - Stevie´s Groove
  • Damián Schwartz - Zwei Danke
  • Anwei Huss - Saria (Autumn In Spring)
  • 22:00 - 23:00
  • GXNXSIS & allunare. - Echoes Of Silence
  • Honey T - Calm Mind
  • The Mountain People - MPURP002.1
  • Amygdala - Emotion Surfing
  • Nick Léon - Xtasis Feat. DJ Babatr (Pearson Sound remix)
  • Four Tet - Mango Feedback
  • Pleasure Voyage - Seashell Island
  • Om Unit - Dedication
  • Manila Ice - Sunny Apocalypse
  • Buttering Trio - Dancing With Insomnia
  • Kokoroko - Age Of Ascent
  • Koreless - Droids
  • 23:00 - 23:59
  • Genius Of Time - Purple Motus
  • Artificial Arm - Sequencers and Strange Toys
  • Carl Finlow - Downstream
  • Alex Banks - Stratosphere
  • Mall Grab - Hand In Hand through Wonderland
  • Rhode & Brown feat. Benjamin Frohlich - Days Of Innocence (Baby Rollén remix)
  • Placid Angles - Setting Suns
  • Thrilogy - I Want U (90s Bassline edit)
  • Fantastic Man - Alltogethernow
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • André Lodemann - Birth (Robag Wruhme rmx) (The Deeper you go Remixes EP) / Best Works
  • Spencer. - Lonely as I ever was / 4AD
  • Mr. Sosa - Sundance (Super imposed EP) / Last Night On Earth
  • Jacob David - After Melancholia / Moderna
  • Catching Flies - GLY (DJ Boring rmx) (GLY Remixes EP) / Indigo Blue
  • Monika - Fly to you / Soulvent
  • Hosini - Froozen (Froozen/Balloons EP) / Anjunadeep
  • Quintin Copper & Nas Mellow - Breathe easy ft. Nora Maleh (Rainer Trüby rmx) (Remixes EP) / Sonar Kollektiv
  • Ed Carlsen - Grains of Gold / MMIX/Sony Classical
  • Anastasia Kristensen - Voice within (KETTAMA rmx) / Houndstooth
  • Flunk - Midsummer / Beatservice
  • Llyr - Interject ft. Private Agenda (edit) (Interject SP) / Mesh
  • Markus Masuhr - I know the Lights (Cycling Voices EP) / ETUI
  • Loxy, Ink & Resound - Embrace the Meaning (Manifested Visions EP) / R&S
  • Flight Facilities - The Ghost (ABSOLUTE. rmx) (The Ghost Remixes EP) / Future Classic/Glassnote
  • OCULA - No Logic (No Logic/Years on End EP) / This Never Happened
  • Lucy Gooch - Chained to a Woman (Rain's Break EP) / Fire
  • John Tejada & Ulrich Krieger - Silversonic (Silversonic EP) / Palette
  • A Place To Bury Strangers - In my Hive (Hologram EP ) / DedStrange
  • Simula - Good Vibration ft. Embr / Shogun Audio
  • Gudrun Gut + Mabe Fratti - Aufregend / Umor Rex
  • Peggy Gou - I go (edit) (I go SP) / Gudu
  • Odd Beholder - Rental Car / Sinnbus
  • Thandi Draai - Jika (Jika EP) / Get Physical Music
  • Ulrich Schnauss & Mark Peters - Hindsight is 20-20 (Single version) / Bureau B
  • Damiano von Erckert - Mars (PETE EP (9.7.21 Aus Music
  • Prequel Tapes & dBridge - Divisible Cause (Ionize EP) / Midnight Shift
  • Scuba & DOMiNii - Womb (Diivorce EP) / Hotflush
  • Shire T - Full Attention / Dama Dama
  • Anyma - Claire ft. Janus Rasmussen & Dehlia de France (Claire EP) / Rose Avenue
  • Spencer Brown - Cumulonimbus Incus (Silver Linings EP) / Last Night On Earth
  • LJHigh - Oh Yeah (Thor EP) / 31
  • Natacha Atlas - Inner Sunset (The Inner & The Outer EP) / Natasha Atlas
  • St. Germain - Rose rouge (Terry Laird rmx - edit) (Extra Cabin Baggage EP) / Blue Note
  • Booka Shade - Infused Reality / Blaufield Music
  • Chris Coco - Waterfall (We are all connected EP) / The Ambient Zone
  • Dntel - Connect / Morr Music
  • Nina Kraviz - Skyscrapers (radio edit) (Skyscrapers SP) / Nina Kraviz Music
  • Daigo Hanada & Yoko Komatsu - Ni (Sayuru EP) / Moderna
  • Etherwood - Lighthouse ft. Zara Kershaw / Hospital
  • Joep Beving - Hanging D (Max Cooper rmx) / Deutsche Grammophon
  • Tkay Maidza - So cold (Last Year Was Weird, Vol. 3 EP) / 4AD
  • Tagavaka - Forms (Extrapolate EP) / Anjunadeep
  • Damon Albarn - Polaris / Transgressive
  • Lone - Hidden by Horizons ft. Morgane Diet / Greco-Roman
  • Yves Tumor - Crushed Velvet (The Asymptotical World EP) / Warp
  • Tycho - Only Love ft. Benjamin Gibbard / Ninja Tune
  • Alba: - :
  • Coloray - New Moon + (Future Static) / Atomnation
  • Chet Faker - Get high (Hotel Surrender) / Detail
  • Oliver Koletzki - Made of Cashmere (Made of Wood) / Stil Vor Talent
  • Hollie Kenniff - Unfolding (The Quiet Drift) / Western Vinyl
  • Parra For Cuva - Manila Palm (Juno) / Parra For Cuva
  • Pig&Dan + Gregor Tresher - Becpme the Sky (Soulcatcher) / Truesoul
  • Clairo - Zinnias (Sling) / Fader Label/Republic
  • Foodman - Hoshikuzu Tenboudai (Yasuragi Land) / Hyperdub
  • DJ Food - Skylark (Kaleidoscope Companion) / Ahead Of Our Time
  • The Grid & Robert Fripp - Milkwood (Leviathan) / Panegyric
  • Instupendo - Clay me (Love Power A-To-Z) / Astrollage
  • Mathias Grassow - Rosearrow I (Spirals of Roses in Time) / Mathias Grassow
  • Kompilace: - :
  • Life In Bassment - Space Fever (VA: Tour de Traum XXI) / Traum Schallplatten
  • Visages - Sirius (VA: Atlas 1) / 1985 Music
  • Overmono - BMW Track (VA: Fabric presents Overmono) / Fabric
reklama
reklama
reklama