Novinky na alternativní scéně

Připravuje Josef Sedloň

neděle 20:00 – 00:00

novinky@radio1.cz

O Pořadu

Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!    

Vysílání

Uplynulé

  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Boss Axis - Watching you (Watching you EP) / Traum Schallplatten
  • Kuba Sojka - ID (Life EP) / RSPX
  • Sefi Zisling - Brothers (edit) (Brothers SP) / Tru Thoughts
  • VULPIX & Black Yrs - me ves / Spirit Goth
  • Javeon x Whiney - Find a Way / Shogun Audio
  • Rezident - Push and pull (Only for a Moment EP) / Anjunadeep
  • Pjusk - Immersion (Skoddeheim EP) / Fnugg Fonogram
  • art test - walked off into the distance / Folded Music
  • Lost Souls Of Saturn - Click (Pangaea remix edit) / Holoverse Research Labs
  • The Day - Nemesis / Sinnbus
  • Bruno Andrada - Hexagon Sun (Hexagon Sun EP) / The Soundgarden
  • Stillhead - Gutter Music / Brightest Dark Place
  • How To Dress Well - Crypt Sustain (Crypt Sustain/nothingprayer EP) / Sargent House
  • Jasper Tygner - Before me / Technicolour
  • Chihei Hatakeyama & Shun Ishiwaka - M4 ft. Hatis Noit (edit) / Gearbox
  • KÁRYYN - the REAL (HAAi rmx) / ANTEVASIN/Mute
  • Found Space - Tell me (do you know?) / Spirit Goth
  • Black Asteroid - Love ft. Louisahhh / Artoffact
  • Invadhertz - Icy / Soulvent
  • Caoilfhionn Rose - Simple / Gondwana
  • DJ Counselling - The Birdman (Alt-Mobeat EP) / Ten Flowers
  • Maroki x HYPNØS - Sad Legs (If God & Machines EP) / Shall Not Fade
  • Bruk Rogers - Feel alright ft. JSWISS & Onj1 (Feel alright/Murder Sound EP) / Tru Thoughts
  • J. Albert & Holodec - Our Angels (Our Angels/Dedicated EP) / Saga Productions
  • Anoushka Shankar - Pacifica (Chapter II; How Dark it is before Dawn EP) / LEITER
  • Dubfire - Descent (Carl Craig rmx) (EVOLV The Remixes EP) / SCI+TEC
  • Blutch - Enuga / In Between
  • VIQ & Altered Sigh - afraid / VIQ Music
  • Ludwig A.F. - Ginko / Spectral Sound
  • Sandrayati - Unwavering ft. SOHN / Decca
  • Machinedrum - ILIKEU ft. Duckwrth / Ninja Tune
  • Mörk - Dromedar ft. Brother Portrait (Astral Visions EP) / Albert´s Favourites
  • Otherwish - Together (ii
  • Adam BFD - Untitled for now (Untitled for now/We must EP) / Studio Goncourt
  • Peggy GOU - 1+1=11 (edit) / XL
  • Sofi Paez - Everywhere / OPIA Community/Decca
  • Unglued x Pola & Bryson - Warning ft. Cimone / Hospital
  • Marie Davidson - Y.A.A.M. (Y.A.A.M. EP) / DEEWEE
  • Jimpster - The Passion ft. Kingcrowney (Passion EP) / Freerange
  • Om Unit - Citrus (Fragments EP) / Om Unit
  • Skee Mask - Double Standard (ISSO10 2EP) / Ilian Tape
  • Tara Lily - No Way out / Tru Thoughts
  • Hior Chronik - What only the Mirrors can see / Bigo and Twigetti
  • GEST - Loaded ft. Javeon (Superstructure EP) / Shogun Audio
  • Lawrence Hart & Giulia Tess - More Data to survive (Trust/More Data to survive EP) / Double Six
  • Darksoft - Endless Day / Spirit Goth
  • Mr. G & Duncan Forbes - Cosmic Three (Cosmic One EP) / 49North
  • Brijean - Workin on it / Ghostly International
  • Otik - Downcast (Cloud Runner EP) / 3024
  • Kamasi Washington - Dream State ft. André 3000 / Young
  • Visages - Evidently ft. Snowy (Dol Guldur EP) / 1985 Music
  • Throwing Snow - Apricity / Houndstooth
  • Christian Löffler - When everything was new / Kí
  • Alba: - :
  • Mount Kimbie - Yukka Tree (The Sunset Violent) / Warp
  • Vegyn - In the Front ft. John Glacier (The Road to Hell is paved with good Intentions) / PLZ Make It Ruins
  • Khruangbin - Ada Jean (A LA SALA) / Dead Oceans
  • Einstürzende Neubauten - Ist ist (Rampen (apm: alien pop music) ) / Potomak
  • Durante - Opalescent (Enter) / Anjunadeep
  • Loscil & Lawrence English - Indigo (Chroma) / Room40
  • Catching Flies - The last Phone Call ft. Imaginary Friend (Tides) / Indigo Soul
  • Novo Amor - First Place (Collapse List) / AllPoints
  • R.Y.F. - Run Run Run (Deep Dark Blue) / Bronson
  • Still Corners - (Dream Talk) / Wrecking Light
  • anthéne - Patterns of Snow (Present Tense) / Stereoscenic
  • The KVB - A Thirst (Tremors) / Invada
  • Dent May - Keep me in Mind (What's for Breakfast) / Carpark
  • Gesaffelstein - Digital Slaves (GAMMA) / Columbia
  • Skeewiff - Amen Brother (Something like that?) / Jalapeno
  • Mark Lockheart - Western Shores (Smiling ) / Edition
  • Ruth Goller - Reach down into the deepest White (SKYLLUMINA) / International Anthem
  • Aglaia - Appearances (excerpt) (Inner Enchantments) / Projekt
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Amonita - Rainbow (Rainbow EP) / All Day I Dream
  • Robby East - Overwater ft. Jodie Knight / This Never Happened
  • OSKA - Like a Song / OSKA
  • Laksa - Enjoyment (Voices EP) / Ilian Tape
  • Edamame - Tongue (il:lo rmx) / Loci
  • Jonny Drop & Andrew Ashong - The Puzzle Dust / Albert´s Favourites
  • Baiuca - Alentejo / Raso Estudio
  • Paul Dally - Angel (Drums) / Big Wave/R&R Digital
  • Nicky Elisabeth - The Game (Club mix) (The Game SP) / Anjunadeep
  • Maxïmo Park - Favourite Songs / Lower Third
  • Akitsugu Fukushima - Asobi (Boy 1 EP) / mü-nest
  • Fels - Actually (Sirens EP) / Virtual Forest
  • Wallows - Calling after me / Atlantic
  • Klaverson - Fate / Klaverson
  • vesky - Eden / vesky
  • Yotam Avni - High Tech Soul (High Tech Soul EP) / Elektronik Zoo Sounds
  • Broadcast - Follow the Light / Warp
  • DJ Marky - Star Trippin / Innerground Music
  • April June - emotional problems / Nettwerk
  • Benjamin Fröhlich - A few Steps / Pleasure Principle
  • Jinjé - Escape from Luna (Escape from Lune EP) / Mesh
  • Ezra Feinberg - Future Sand / Tonal Union
  • Braille - Dirt Fam (Dirt Fam EP) / Hotflush
  • Lecx Stacy - Claire (Oh, Claire EP) / THANKS
  • Echo Collective - Manhattan (Mirror Image EP) / naïve
  • Chelonis R. Jones - Deer in the Headlights (Radio Slave rmx) (Deer in the Headlights EP) / Get Physical Music
  • Mick Destitute - Mechanical (Clockwork EP) / Folded Music
  • Drop Nineteens - White Dress (White Dress EP) / Wharf Cat
  • Big Miz - So in Love ft. Van Damn (Friends FM EP) / Shall Not Fade
  • Hiatus Kaiyote - Make Friends (edit) (Make Friends SP) / Brainfeeder
  • Sekret Chadow - Big Breaks / 13monkeys
  • UnbrokenOne - Waxx (Miragem EP) / Bedrock
  • DIIV - Everyone out / Fantasy
  • Pantha Du Prince - Asha (Eisbaden EP) / Radiant Well
  • Bryony Jarman-Pinto - Willow / Tru Thoughts
  • Cocktail Party Effect - Bleep Test (Bleep Test EP) / YUKU
  • Blondshell - Docket ft. Bully / Partisan
  • O´Flynn & Frazer Ray - Count you in / O´Flynn
  • Jessica Pratt - World on a String / City Slang
  • Lucy La Dusk - Snow Heart / False Idols
  • Lanark Artefax - Metallur / AD 93
  • Anoushka Shankar - New Dawn / LEITER
  • Warpaint - Underneath / Rough Trade
  • OCULA - Go long (Uncharted Waters EP) / This Never Happened
  • Irini Arabatzi - No Matter what (for U) / Albert´s Favourites
  • DJ Polo - Bloodhound (If the Glove fits EP) / Livity Sounds
  • Foam And Sand - Circle 30 (Ben Lukas Boysen rmx) / Nettwerk
  • Efterklang - Getting Reminders ft. Zach Condon / City Slang
  • Lil Silva - THE BRUCE (STILL HEAVY P1 EP) / Nowhere
  • Akira Kosemura & Lawrence English - Thela / Temporary Residence Ltd.
  • Glass Beams - Black Sand (Mahal EP) / Ninja Tune
  • Marsh - Warrior / Anjunadeep
  • Arab Strap - Strawberry Moon / Rock Action
  • St. Vincent - Flea / Total Pleasure
  • Sasha - Fleuron Drift (Fleuron Drift EP) / Last Night On Earth
  • Nourished by time - Hell of a Ride (Catching Chickens EP) / XL
  • Kiasmos - Flown (Flown EP) / Erased Tapes
  • Alba: - :
  • Kelly Moran - Dancer Polynomials (Moves in the
  • gglum - Glue (The Garden Dream) / Secretly Canadian
  • Amanda Whiting - No Turning back (The Liminality of Her) / First Word
  • Ride - Midnight Rider (Interplay) / Wichita
  • Steve Roach - Watercourse (excerpt) (Reflections in Repose) / Projekt
  • Fears - fiel (Affinity) / TULLE
  • The High Llamas - The Water moves (Hey Panda) / Drag City
  • Dustin O'Halloran - Cymatic Love Spiral (1 0 0 1) / Deutsche Grammophon
  • Halo Maud - Last Day Song (Celebrate) / Heavenly
  • Prefuse 73 - Clean up Scene Apprentice (New Strategies for Modern Crime Volume 1) / Lex
  • Kaleida - Choices ft. Robot Koch (In Arms) / Embassy One
  • Hooverphonic - Heatwave (Fake is the new Dope) / Sony Music
  • Pan American x Kramer - Aquaculture (Reverberations of Non-Stop Traffic on Redding Road) / Shimmy-Disc
  • Gavanya - our mother is our daughter is our mother (like the sky I've been too quiet) / Native Rebel
  • Naibu - Sunless ft. Robert Manos (Sans Soleil) / Minoto Music
  • Kompilace: - :
  • Quivver - The Water´s Edge (VA: Balance presents Dave Seaman & Quivver) / Balance
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Rockin Moroccin & Skeleton Army - Touch / Get Physical Music
  • Blutch - Otusi / In Between
  • TOLEDO - In Yr Head (1818) / TOLEDO
  • Smoove & Turrell - IGOTCHA (Slynk rmx) / Jalapeno
  • Jerro - Fever ft. Running Touch / This Never Happened
  • Hana Vu - Hammer / Ghostly International
  • Andrea Taeggi - Tripofobia / Hand In The Dark
  • Askel & Elere - Get up VIP / Soulvent
  • Hazel English - Jesse ft. Day Wave / Hazel English
  • Hior Chronik - Chase the Shadows / Kí
  • My Gravity Girls - Silly / Weak Music
  • Bluetech - Monument to the Conquerors (Stillhead rmx) (Spacehop Chronicles 2; Monument to the Conquerors EP) / Over the Moon
  • Yesca - Mood Loops / Shall Not Fade
  • Thoma - Speak Play (Fthmlss rmx) / Folded Music
  • Deb Never - Dope Sick ft. Love Spells (Dope Sick EP) / Big.Ass.Kids
  • Ulrich Troyer - MOMENTS I (MOMENTS 7´´) / 4Bit Productions
  • Stumbleine - I can stop anytime I like / Monotreme
  • Alma Negra - Madrugada (Madrugada EP) / Delusions Of Grandeur
  • Iceboy Violet & Nueen - Closer / Hyperdub
  • Tourist - Crush / Monday
  • Kee Avil - do this again / Constellation
  • Emancipator & Koresma - Cherry Blossom / Loci
  • Tomas Briski - Introjection (Cyan Book EP) / The Soundgarden
  • Qwalia - Omega (radio edit) (Omega SP) / Albert´s Favourites
  • Chanel Beads - Embarrasssed Dog / Jagjaguwar
  • Barry Adamson - The last Words of Sam Cooke / Barry Adamson Incorporated
  • Tour-Maubourg - Opening Theme (The Panorama Sessions EP) / Pont Neuf
  • Goth Babe - Mexico ft. Surfaces / Mom + Pop
  • Holo - Ode to else (radio edit) / Houseum
  • Ellen Allien - Lust (Rave Luv EP) / BPitch Control
  • Crushed - waterlily (Real Lies rmx) (Extra Life (Deluxe) EP) / Ghostly International
  • Tomemitsu - Pizza with you / Friends of Friends
  • Johanna Elina Sulkunen - XIV Beyondlands / TILA
  • Will Hofbauer - Ah! Bat! (Four! Beats! EP) / Aus Music
  • Tusks - Body Ache / One Little Independent
  • Emily Makis & Dux n Bass - My Type ft. Dread MC & T-Man (My Type SP) / Shogun Audio
  • Violetta Vicci - Orbital (Turze Hyperfocus rmx) / Fabrique
  • Hochzeitskapelle - We dance ft. Enid Valu (We dance EP) / Alien Transistor
  • Daniel Avery - Wonderland (Wonderland/Running EP) / Fabric
  • Kelly Moran - Sodalis (II) / Warp
  • Otherwish - Never Change / This Never Happened
  • Two Shell - Talk to me ft. FKA twings / Young
  • Sparkle Division - Jupiter Lounge (Jupiter Lounge EP) / Temporary Residence Ltd.
  • Parra for Cuva - Pinie ft. orbit / Parra For Cuva
  • Hammer - Alert (Alert EP) / Get Physical Music
  • yeule - Anthems for a Seventeen Year-Old Girl / A24 Music
  • Tom VR - Acheless VIP (Acheless VIP EP) / All My Thoughts
  • Bat For Lashes - Letter to my Daughter / Mercury KX
  • Vegyn - Another 9 Days ft. Ethan P. Flynn / PLZ Make It Ruins
  • Softcult - Spiralling out / Easy Life
  • M83 - Fantasy (Sofia Kourtesis rmx) (Fantasy Remixex EP) / Virgin Music
  • Mount Kimbie - Empty and silent ft. King Krule / Warp
  • Alba: - :
  • The Jesus And Mary Chain - Second of June (Glasgow Eyes) / Fuzz Club
  • Julia Holter - Materia (Something in the Room she moves) / Domino
  • Medasin - gates ft. Hailey Niswanger (sounds) / Medasin Music
  • Adrianne Lenker - Free Treasure (Bright Future) / 4AD
  • Ben Chatwin - Chorale (Verdigris) / Disinter
  • Close Talker - (The Sprawl) / Sinnbus/Slow Weather
  • Jlin - Borealis ft. Björk (Akoma) / Planet Mu
  • Coma - Disconnected (Fuzzy Fantasy) / City Slang
  • Logic1000 - Heartbeat (Mother) / Therapy/Because Music
  • Rudy Adrian - Lunar Shadow (Reflections on a Moonlit Lake) / Spotted Peccary
  • Jeff Mills - When Time stops (The Trip (Enter the Black Hole)) / Axis
  • Saint Saviour - (Sunseeker) / VLF
  • Lurve - Orchid Flowers (Run, Get drunk & Fall in Love again) / Spirit Goth
  • Janek van Laak - Sloppy Dreams (Circle of Madness) / Sonar Kollektiv
  • Scanner - Grackle Drift (The Phenol Tapes) / Alltagsmusik
  • Chewlie - Melo ft. Tinkah (Transforming Matter) / YUKU
  • Deepspace - The Garden Orb (The Black Orchid Galaxies) / Projekt
  • Kompilace: - :
  • Michael Vincent Waller - Vibrafono Studio (Prefuse 73 rmx) (Moments Remixes) / play loud! productions
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • ALAR & Nobe - Take as much as you can / Poesie Musik
  • Coralie - Spoil Flush (Pendant Blue EP) / Spitskool
  • Cathedral Bells - Spiral / Spirit Goth
  • Alice Russell - Gravity / Tru Thoughts
  • Deer Jade - Jukurpa (Jukurpa EP) / Kompakt
  • A. McCall - Louisa´s Theme / Most Least/Folded Music
  • Kate Nash - Millions Of Heartbeats / Kill Rock Stars
  • Invadhertz - Cold Shoulder ft. TomInTheChamber / Soulvent
  • Douglas Dare - 8w9zeros / Erased Tapes
  • F.S. Blumm - Aufsetzer / LEITER
  • Tara Nome Doyle - Elderflower (Love is long) / Tara Nome Doyle
  • Acid Arab - Emo (Acid Arab rmx) / Crammed Discs
  • Marry Lattimore & Walt McClemments - Nest of Earrings / Thrill Jockeys
  • Sly5thAve - Big Brother ft. Daniel Wytanis / Tru Thoughts
  • Ian O´Donovan - Frontier (Frontier EP) / Bedrock
  • Ride - Monaco / Wichita
  • Matthew Halsall - Newborough Forest (Bright Sparkling Light EP) / Gondwana
  • Huminal & ORACLE - No Return / This Never Happened
  • Michele Ducci - River / Monotreme
  • RUDY J - Exist in Bubble Format (VA: Sampler 02 Floor to Floor 10 Years of 17 Steps EP) / 17Steps
  • Driftmachine & Ammer - Sonic Sculpture ft. Ted Milton / Umor-Rex
  • Martin Kohlstedt - LUV (Robot Koch rmx) / Martin Kohlstedt Editions
  • Jimpster - You´re my Ecstasy / Freerange
  • Doktor x Benny Page - Raise di Alarm / Hospital
  • santpoort - in my dreams ft. Jonti / Friends of Friends
  • Sophie Hutchings - From the Outside in / Mercury KX
  • DJ Counselling - Little Grey Ghosts / Ten Flowers
  • Orange Moon - Nocturn ft. Broadcast & yeule / Orange Moon
  • The KVB - Overload / Invada
  • Drum & Lace - Sisters / Fabrique
  • Kreggo - Hi Tec Perc (Swaying EP) / Nous’klaer Audio
  • Milticeti - Lucero de la Mañana (Duality EP) / Loci
  • The South Hill Experiment - BONITA ft. Buck Raines (South Hill & Friends EP) / The South Hill Experiment
  • Qrion - Miyanosawa / Anjunadeep
  • Catpack - Walk away / Tru Thoughts
  • Sharktank - Blindsided (Blindsided EP) / Humming
  • Steve Cobby & Third Attempt - Feeling seen (Offshore Sunsets EP) / Paper
  • Max Richter - Richter Return 2 (song) (Piano version) (Sleep [Piano Edition] EP) / Deutsche Grammophon
  • Gidge - The Fells / Atomnation
  • Rework - You´re so just just (Rework edit) (You´re so just just EP) / Get Physical Music
  • Sweatson Klank - To Girl, with Love (Embers EP) / Friends of Friends
  • Special Request - Killa Beez (PORTAL 2 EP) / Special Request
  • Jasmine Myra - Glimmers / Gondwana
  • OCULA - Awakening / This Never Happened
  • Otik - Theta / 3024 Music
  • Nick Cave & The Bad Seeds - Wild God (edit) / Mute
  • Bicep & Damage Benjamin - CHROMA 002 L.A.V.A. / CHROMA
  • Alba: - :
  • Four Tet - Skater (Three) / Text
  • Chris Potter - Aria for Anna (Eagle´s Point) / Edition
  • Kelpe - When it turns (LP10) / Kit
  • Marla Hansen - The One Time (Salt) / Karaoke Kalk
  • Heavee - Search N´4 ft. BABii (Unleash) / Hyperdub
  • Boeckner - Dead Tourist (Boeckner!) / Sub Pop
  • Bruno Sanfilippo - Footprints (Pianette 2) / ad21 Music
  • Sandra Kolstad - Sky (Soft Hard) / Nordic Records Intenational
  • Ssighborggg - PALACE SOURCE (Sugarlion) / Merit and Wave
  • Slow Reels - Feather, Found (Everyday Exotic) / quiet details
  • Bleachers - Isimo (Bleachers) / Dirty Hit
  • Otis Sandsjö - LOOMY ft. Petter Eldh & Dan Nicholls (Y-OTIS TRE) / We Jazz
  • Punchlove - Apartment (Channels) / Kanine
  • Slow Dancing Society - Moments Bruise and Bleed (Do we become Sky?) / Past Inside the Present
  • Kompilace: - :
  • Nopi - Samalia (VA: Soft, Deep & Dark #11) / Seven Villas
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Nox Vahn - The World keeps Turning / Anjunadeep
  • JKriv - Shine Ur Light (Within EP) / Leisure Group
  • Annie Hammilton - Talk / Annie Hammilton
  • Michael Vincent Waller - For Pauline (Yu Su rmx) / play loud! productions
  • Acrobat - CALYPSO (LEVITATE EP) / Poesie Musik
  • Amanda Whiting - Liminal / First Word
  • Maya Hawke - Missing out / Mom + Pop
  • Blutch - Once / In Between
  • Mr. G & Duncan Forbes - Cosmic Two / 49North
  • Hovvdy - Meant / Arts & Crafts
  • Julia Holter - Evening Mood / Domino
  • Gardna + Pola & Bryson - Down low / Shogun Audio
  • Holysseus Fly - Out of this World / Severn Songs
  • Elkka - Make me / Ninja Tune
  • ACiDTRAX - Pathfinder (Cloud Terrarium EP) / The Soundgarden
  • Låpsley - 4AM Ascension Day / Believe
  • Ben Chatwin - Dolmen / Desinter
  • edapollo - Say nothing / Beyond
  • Adam BFD - Flashback (107/Flashback EP) / Studio Goncourt
  • DIIV - Soul-net / Fantasy
  • Booka Shade - The Player (The Player/Push me EP) / Blaufield Music
  • eXe - Alone / Karaoke Kalk
  • Janek van Laak - The Killah Gorilla / Sonar Kollektiv
  • Nimino - Will you be there / SoundOn
  • Houses Of Heaven - Deserve ft. Mariana Saldana / Felte
  • Jlin - Summon / Planet Mu
  • Jonathan Kaspar - We come (edit) (We come EP) / Crosstown Rebels
  • Atrice - Multiplex (Multiplex EP) / Ilian Tape
  • Still Corners - Secret World / Wrecking Light
  • Taylor Deupree - Emerging (Aer EP) / Nettwerk
  • Shards - Agnus Dei / Erased Tapes
  • Alice DiMar - Dreamin´ (What you´ve done/Dreamin´ EP) / This Never Happened
  • cumgirl8 - glasshour / 4AD
  • Degs x Hoax - Outlaw / Hospital
  • SOBSTORY - Help I´m lost (This One EP) / Shall Not Fade
  • Sofi Paez - Amsterdam / OPIA Community
  • Lawrence - Blue Moon (Zoe Polanski rmx) (Epiphany Remixes EP) / Giegling
  • CanBlaster - RISER (Liberosis Act II EP) / Animal63
  • Catching Flies - Friday Lake / Indigo Soul
  • Gesaffelstein - Hard Dreams / Columbia
  • Annie Hall - Opti Chrome (Ultra Dynamic Information EP) / Lunar Disco
  • Johannes Klingebiel - Good Times (Happily Drowning EP) / Traum Schallplatten
  • Olof Dreijer - Flora (Coral EP) / AD 93
  • Teodor Wolgers - The Human Condition ft. Fejká (Aparde rmx) (Dialogues Remixes EP) / PIAS Nordic
  • PENGSHUi - What! (Jolliffe rmx) (EP iii) / PENGSHUi
  • TWO LANES - Abstraction / Two Lanes Music
  • Robert Lippok - Light (Open Close Open EP 2024) / Morr Music
  • St. Vincent - Broken Man / Total Pleasure
  • Thabang Baloyi - Lost in (VA: City to City: Johannesburg EP) / Freerange
  • Romain Garcia - Sevilla / Anjunadeep
  • Machinedrum - ZOOM ft. Tinesha / Ninja Tune
  • Underworld & KETTAMA - Fen Violet / Smith Hyde Productions
  • Alba: - :
  • dj poolboi - know each other so well ft. dj cinema
  • Kim Gordon - The Candy House (The Collective) / Matador
  • Midas Fall - Mute (Cold Waves divide us) / Monotreme
  • vesky - Wanderlust (Grace Days) / vesky
  • Fred Again.. - Turn on the Lights again.. ft. Future (USB extended) / Atlantic
  • Robert Farrugia - Sway (Tilwin) / Dronarivm
  • Dabrye - Pearlclutcher (Super-Cassette) / Ghostly International
  • Homeshake - Frayed (CD Wallet) / SHHOAMKEE
  • Laura Masotto - Dark Horse (The Spirit of Things) / 7k!
  • Mildlife - Sunrise (Chorus) / Heavenly
  • nubo - Oasis/Oashisu (Planetary Vision) / Western Vinyl
  • Yard Act - When the Laughter stops (Where’s my Utopia) / Island
  • Far away Nebraska - Solo una Vecchia Canzone (Uno Sguardo all’Orizzonte prima di Tornare a Casa) / Home Normal
  • Real Estate - Market Street (Daniel) / Domino
  • Kompilace: - :
  • Fanu - Piscean (VA: Cod3 QR 016) / COD3 QR
  • Tracklist
  • Singly/EPs: - :
  • Nõpi - Tree (Freefly EP) / Anjunadeep
  • Oblaka - Petrichor Memories (Petrichor Memories EP) / YUKU
  • Phoria - NeoPoly (Re-Imagined) (NeoPoly SP) / Akira
  • Holly North - Ocellus / Kí
  • Sly5thAve - Monoxide ft. MonoNeon, MacKenzie & Peter Knudson / Tru Thoughts
  • Pale Blue - The Last Song (Sasha rmx) (The Last Song (Sasha Remixes) EP) / Crosstown Rebels
  • Winter - the lonely girl / Everything Blue
  • Vandelux - To love again (Sofia Kourtesis rmx) / TH3RD BRAIN
  • Lucie Antunes - Luchadora ft. Baby Volcano / InFiné
  • Misticeti - When Times slows down / Loci
  • Cameo Blush - Z / Cameo Blush
  • dreamcastmoe - ON THE BEACH / Spectral Sound
  • Kaskade - Brighter (LöKii rmx) (Brighter Remixes EP) / Arkade Made
  • Jana Kirschner - Struny / Slnko
  • Heavee - Sumthin' different / Hyperdub
  • Whitelands - Tell me about it ft. Dottie / Sonic Cathedral
  • Blutch - Reines / In Between
  • Tomasz Bednarczyk - City of High Rises / INTRASET
  • Goldmund & Hollie Kenniffs - Holding Hands / Unseen
  • Nils Hoffmann - Holding me back ft. The Kite String Tangle / Anjunadeep
  • CanBlaster - If I´m not here (Liberosis Act I EP) / Animal63
  • Adrianne Lenker - Sadness as a Gift / 4AD
  • Vegyn - The Path less travelled / PLZ Make It Ruins
  • Lake Turner - Marlpool / Kí
  • Innellea - Forward forever ft. Flowdan (There´s another me EP) / Distorted Youth
  • Wassu & Ricardo Angeles - Beyond / Amulanga
  • Loraine James - Fruit 5 (5 a Day EP) / Loraine James
  • Laura Masotto - Human / 7k!
  • Tara Lily - 6 Feet down ft. Theo Croker / Tru Thoughts
  • Moxina - InRust (Collapse EP) / YUKU
  • Yotam Avni - Lil Johnny Brown (Lil Johnny Brown EP) / Yotam Avni
  • Kaleida - Seagull Nun (Stranger) / Embassy One
  • Inês Loubet - Guri / Albert´s Favourites
  • Otherwish - Let it fade (i, After all this Time EP) / This Never Happened
  • River Tiber - Peace (Peace EP) / River Tiber
  • Fthmlss - Maelstrom ft. Christie (Verdance rmx) / Folded Music
  • Kamaal Williams - Everything in its right Place (Studer Tape Master) (Everything in its right Place EP) / Black Focus
  • Logic Moon & Henrik Meierkord - Ewiger Wald (Ewiger Wald EP) / Dronarivm
  • Schoonebeek - Hold on (Hold on SP) / Poesie Musik
  • Shabason, Krgovich,& Sage - Gloria / Idée Fixe
  • yeule - Crystal Stasis (The Overture of Prototype - OST Game EP) / yeule
  • O´Flynn - Soleil ft. Ahmed Fakroun / O'Flynn
  • Maelstrom & Louisahhh - Fan the Flame (Provocation) / RAAR
  • Arnodd - Utopia (Fields EP) / Traum Schallplatten
  • Namatjira - Miray (Pieces EP) / The Soundgarden
  • Geotic - The Quarrel / Basement´s Basement
  • Ride - Peace Sign / Wichita/PIAS
  • Joy Orbison - flight fm / XL
  • Robot Koch - Beneath Waves ft. Muriël Bostdorp / Trees & Cyborgs
  • re6ce - LUVsick! ft. ThxSoMch / Good Luck Have Fun
  • Synkro - ingrained / Deep Heads
  • Christian Löffler - Ease / Kí
  • Nils Frahm - Butter Notes / LEITER
  • The Jesus And Mary Chain - Chemical Animal / Fuzz Club
  • Enamour - Brush the Dust off your Soul (Brush the Dust off your Soul EP) / Anjunadeep
  • Burial - Dreamfear (Dreamfear/Boy sent from Above EP) / XL
  • Alba: - :
  • EKKSTACY - Chicago (Ekkstacy) / UnitedMasters
  • The Fauns - Modified (How lost) / Invada
  • zakè - origin (Lapis) / quiet details
  • Prayer - Unfeel (Now I know Paradise) / YUKU
  • Loney Dear - Bygones (All Things go) / Loney Dear
  • Daudi Matsiko - I need you to stop Calling my Phone (King of Misery) / Really Good
  • Arin Aksberg - Flowing River (Nordic Patterns) / Projekt
  • Birthmark - Buttterfly (Birth of Omni) / Polyvinyl
  • Kaito - Unfolding Serenity (Luminous Echoes) / Hiroshi Watanabe
  • Fionnlagh & Warmth - Altitude (Glow) / Archives
  • Kompilace: - :
  • Klangstof - Hostage (Catching Flies rmx) (VA: Catching Flies Remixes) / Indigo Soul
reklama
reklama
reklama