Cluster

Připravují Mike.H Not_me

každou lichou sobotu od 20:00 do 22:00

Záznamy

O Pořadu

Za pořadem Cluster stojí djové a promotéři Mike.H a Not_me. Ve dvou hodinách každou druhou sobotu uslyšíte výběr „převážně odvážné“ elektronické hudby. Žánrově se Cluster opírá o večírky Seed a Mosaik, na kterých se dvojice podílí. Inspiruje se v psychedelické hudbě napříč její historií (minimalismus, dub, raná elektronika, new beat, trance) a představuje ji v aktuálním kontextu. Prostor dostávájí primárně méně známí producenti a hudba, která se nesnaží být trendy za každou cenu. Za dobu svojí existence relace přivítala také množství zahraničních hostů jako Regis, Fairmont, Benedikt Frey, Khidja či DRVG CVLTVRE.

Záznamy vysílání se od nového roku přesouvají z mixcloudu na soundcloud: https://soundcloud.com/cluster-radio1

Prvních 199 dílů naleznete na mixcloudu: https://www.mixcloud.com/Cluster_Radio1/

https://soundcloud.com/mikeh
https://soundcloud.com/not-me

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Bostro Pesopeo & 2D Torso - Abyss
  • Garbanotas - Should Your Name Be Love (Konzistent Remix)
  • Sea Of Disilusions - Blue Desert
  • Sentuhlá - LA Destreza del Cúmulo
  • Tolouse Low Trax - Non Giudicare
  • Priorat - Eingestate
  • Aura Nox - Intuition (Black Merlin Remix)
  • Nine Circles - Here Come I, Here Is Me (Version 2014)
  • Zaliva-D - Dao Yao Zui
  • Brioski - Ehio
  • Duncan Gray - Boatface
  • Aera - Monte Sacro
  • James Holden - Contain Multitudes
  • Harmonious Thelonious - Liquid Sound Waves
  • 21 - 22
  • Mushrooms Project - Sun down
  • Der Sexa - Gabi Plane
  • Avus - Chock
  • John Parsley - Forbearing
  • Danny Ocean - Epiphany
  • Benedikt Frey - 40hz (feat. O​-​Wells)
  • Tyler Pope - Nur Weil Ich Kann
  • Caucasian Boy - Reasons (Tranquil Elephantizer Dub)
  • Alex Aguayo - Altered Speech (Steady State Remix)
  • Pleasure Model - Alumni Precursor
  • Interstellar Funk & Loranidez - Freefall
  • Diego Montiel - Spark Gap (Fabrizio Mammarella Remix)
  • Gigi Masin - Vahiné
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Jonathan Kusuma - Q & Q
  • Black Merlin - The Mohican Trance Leopard
  • Schaltkreis Wasserman - LUX (Benedikt Frey Remix)
  • Tapan - Twenty (Full Circle Remix)
  • Khidja - Serpent
  • Pink Skull - New Orgo
  • Marshall Watson - Infinite Space
  • Orchid - Earth
  • ISOR29 - Genesis
  • Para One - Alpes (Para One's Summer of Love Mix)
  • Nightwave - Prince Of Flowers
  • Anatolian Weapons - The Jungle Track (Bunzinelli Remix)
  • June - Window Of Time
  • Interstellar Funk - The Helium Queen
  • Jorkes - You Will Be Mine (ROTCIV Remix)
  • 21 - 22
  • Borusiade - Dissolve The Mind
  • Batillani - Gabbiani
  • Johannes Klingebiel - Flight (Prins Thomas Diskomiks)
  • Chloé (Thevenin) - Pavilion 606
  • Field Of Dreams - You Feed Me (Justin Robertson Remix)
  • 84PC - Goliath´s Wrath (Khidja Remix)
  • Niklas Wandt - I Wandt To Believe
  • Umvral - Veneno Para Las Hada (Parallel Remix)
  • Javier Busto - Dichotomy (JG Outsider Remix)
  • Gabe Gurnsey - You Remind Me
  • I-F & Alden Tyrell - The Amazing Run In The Victory Boogie Woogie Tunnel (Legowelt Remix​)​
  • Funderground ( Ivan Smagghe & Autarkic) - The Contrarians
  • Gigi Masin - Barumini
  • Alesandro Adriani - Ecstatic Feeling
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Lord Of The Isles - Peak Flow
  • Mindfield - Adrift
  • Porcupine Tree - Voyage 34, Phase III (Astralasia Remix)
  • Anatolian Weapons - Only Harmony Seeds (AASKA Remix)
  • Matt Gunn - Lost In Drohne (Rude Audio Remix)
  • Balam - Sci-Fi Guru
  • Twin Freaks - Gizmos Turned On
  • Toma Kami & Sene - Abel Dans
  • Priorat - Neu
  • Justin Robertson
  • Timothy J Fairplay - (Tiago Remix)
  • RSS Disco - Bay Owl (Some Chemistry Remix)
  • Opal Sunn - Problem With Geroge
  • Chloé (Thévenin), - Pavilion 606
  • 21 - 22
  • Ricardo Tobar - Organza
  • Marvin & Guy - Prince Of Badlands (Dance Mix)
  • Autarkic - Cymbals Powder Rush
  • SYT - Global Drift
  • Esperanza - Jaipur (Walls Remix)
  • Uninc & Kolomensky - (DJ Normal4 Remix)
  • Solomun - Center Will Not Hold (Lena Willikens Remix)
  • Voiski - Utramarine Sunshine
  • Extrawelt - Titelheld (Petar Dundov Remix)
  • A.Mochi - Scissors (Hiroshi Watanabe Model-1 Remix)
  • Gigi Masin - Barumini
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Kincaid - Fall On Your Sword
  • Healer - Continents
  • Mindfield - Adrift
  • Benedikt Frey - Trencher
  • M-Phaze - The Flower Of Life
  • Hounah - Reflections (AFAR Remix)
  • Pleasure Pool - Love Without Illusion
  • Jaquomo - Impresso
  • John Patter - Distress The Sorrow
  • Desert Sound Colony - Fresh One (Sid Angel Remix)
  • Planet B.E.N. - Mindflow
  • Heap - Inner Peace
  • Pete Bones, the Stones Of Convention - Silent Disco Sucks (Duncan Gray Remix)
  • 21 - 22
  • Velmondo - Ceremonial Ride (Mr TC Remix)
  • Vicky Montefusco - A Chi Tutto, A Chi Niente
  • Bufi, Mordisco - Los Pilares
  • Man Power - Blood Money Power (No Talkin´ Version)
  • In Flagranti - Unfit & Toxic (Fango Remix)
  • Sid Le Rock - Boll Weevil
  • 12 Moons - Ananokki
  • Prism - Vapour Trails
  • The Antidote - Kicking Test
  • Dream_E - Worldy
  • Larmour - Youth (Mindbender Remix)
reklama
reklama
reklama