Stanislav Zima

vysílání: čtvrtek 15:00 – 19:00

Bio

Hudbě zasvětil prakticky celý svůj život. Možná by všechno bylo jinak, kdyby od otce už někdy ve čtyřech letech nedostal blahosklonné svolení hrát si s rodinným gramofonem a ničit desky od Lionela Hamptona, Chrise Barbera nebo Stana Kentona. Bezprostředně po revoluci na začátku roku 1990 stál u zrodu první tuzemské nezávislé rozhlasové stanice Radio 1, kde působí dodnes. Moderoval a scénáristicky spoluvytvářel televizní hudební magazíny Point a Paskvil. Na stanici Český rozhlas Vltava se podílel na tvorbě hudebních pořadů Radiopaskvil, Triáda, Přestřelka, El Duo a je spoluautorem hudebně-exportního projektu Czeching. Od raných devadesátých let přispívá hudebními články a recenzemi do širokého spektra tištěných periodik (namátkou Rock & Pop, Lidové noviny, Revue Labyrint nebo Full Moon). V letech 1995-1997 si vyzkoušel profesi product managera u major vydavatelství PolyGram a od roku 1999 provozuje vydavatelskou činnost v rámci nezávislého labelu Quazi Delict Records (např. Floex, Juanita Juarez, Alvik, Bratři Orffové nebo Real Transported Man).  Djingu se věnuje už bezmála čtvrtstoletí a je schopen pokrýt široké žánrové rozpětí – drum´n´bass, halfstep, autonomic, dubstep, breakbeat, broken beats , elektro, techno, nu jazz, ambient, house i downtempo.  Jeho jméno figurovalo na soupisce účinkujících mnoha domácích festivalů, stál na pódiích většiny českých klubů a odehrál i řadu setů v zahraničí (Anglie, Francie, Rakousko, Slovensko).  Od roku 2009 tvoří jednu pětinu DJ sdružení Volnej průběh, které sleduje nové výboje v drum´n ´bassu i souvisejících žánrech.

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • 15:00 - 16:00
  • MINT JULEP - All Summer Long
  • CLARA HILL - Riddim
  • BALTRA - Brush Strokes
  • BOP & SUBWAVE - Don´t Wake Me Up
  • BLONDE REDHEAD - Sit Down For Dinner
  • SUNNBRELLA - House Arrest
  • FOOLK - Dušan
  • SUNCHASE - Slowly
  • HIDDEN ELEMENT - Difference
  • JAKUB KÖNIG - Mejdan (feat. NIVVA)
  • OTIK - Epiphania
  • 16:00 - 17:00
  • AMANDA WHITING - Discarded (SCRIMSHIRE rmx)
  • JULIA HOLTER - Sun Girl
  • ČERNÝ TESÁK - Králíček
  • JESSY LANZA - Midnight Ontario
  • LORAINE JAMES - Gentle Confrontation
  • DAVID BARON - City Of Nerves
  • SURGEONS GIRL - Intimate Advance
  • ART SCHOOL GIRLFRIEND - Out There
  • SANDUNES & KAVYA - Time For This
  • 17:00 - 18:00
  • HELMET - Tell Me Again
  • DRAB MAJESTY - The Skin And The Glove
  • SPC ECO - Return
  • EUSEBEIA - Cosmos
  • EUSEBEIA - Flux
  • ALEKSANDIR - Technicolour
  • ALEKSANDIR - Overgrown
  • ALEKSANDIR - Skin & Mind
  • YS - Arturia Cobra
  • YOTAM AVNI - Jews Can Jazz
  • Tracklist
  • 15:00 - 16:00
  • TYCHO - Small Sanctuary
  • SLOW MAGIC - Connection (OLAN rmx)
  • SCUBA - Pls
  • ALL DA SOULZ - South Orbith
  • MARK DE CLIVE-LOW - The Offering
  • LUKAS LANDA - Ghosts
  • JOSE GONZALES - Let It Carry You
  • BVDUB - Cold Gazes
  • STRAY - Blink
  • 16:00 - 17:00
  • RARI - IFT (JOHN TEJADA rmx)
  • PEVERELIST - Pulse VII
  • KYLE HALL - Phantom
  • FROST CHILDREN - Stare At The Sun
  • ČERNÝ TESÁK - Zůstaň
  • DAVID POMAHAČ - Kouzlo (summer mix)
  • THE SMASHING PUMPKINS - Bye June
  • THING - The Walk
  • MASSIVE ATTACK - Saturday Come Slow
  • CLARA HILL - Riddim
  • ART SCHOOL GIRLFRIEND - Out There
  • 17:00 - 18:00
  • BVDUB - Four Tries To Forget
  • ASC - Cyan Storms
  • 96 BACK & SPECIAL REQUEST - Petrichor
  • BLIND KÜNSTLER - Nobody Talks To Me That Way
  • AUTHOR - Sun
  • REAL TRANSPORTED MAN & JOCK THE LOCK - Beyond The Horizon
  • HATTI VATTI & SYNKRO - Tokyo
  • Tracklist
  • 15:00 - 16:00
  • MACHINEDRUM - Capone
  • WORDCOLOUR - Mallets
  • DISPONDANT - Sanctum
  • EMOTIONALLY SPOONFED - Amused
  • DRAB MAJESTY - Careless
  • IGGY MAYEROV - The Most Awkward Kiss Ever
  • ART SCHOOL GIRLFRIEND - Out There
  • FAZE ACTION - Isis
  • SIMBAD - Peaceful Revolution (SMBD Shaolin Dub)
  • BVDUB - Four Tries To Forget
  • 16:00 - 17:00
  • FILA BRAZILLIA - Leggy
  • TEEN DAZE - Quiet City
  • TRANCE WAX - Alone Again
  • TIM GREEM & THE SLOW REVOLT - Still Not Born
  • 3MB & JUAN ATKINS - Die Kosmischen Kuriere
  • J LOCK - Bananowy Song
  • PAVEL BORNFLETH - Uncharted Territories
  • MOUNT KIMBIE - Dumb Guitar
  • CLARA HILL - Riddim
  • CHRIS LIEBING - Hollow Town
  • 17:00 - 18:00
  • SYNKRO & AROVANE - Transmission
  • SURGEONS GIRL - Grass Labyrinth
  • STILLHEAD - Sick Fing
  • MARINA HERLOP - Karada
  • KEOSZ & ROBOCAT - Inside
  • KONFLICT - Roadblock
  • ZERO T & FIERCE - Turncoat
  • NOSAJ THING - We Are (우리는) ft. HYUKOH (MARTYN rmx)
  • SCUBA - Glance
  • Tracklist
  • 15:00 - 16:00
  • OTIK - Rebirth
  • MACHINEDRUM - Capone
  • HUMAN SAFARI - Jazz Affair
  • FREDERIC ROBINSON & MELANIE ROBINSON - Secret
  • HARD TO FRAME - Stale Situation
  • LONDON ELEKTRICITY - Born To Synthesise (BOP & SUBWAVE rmx)
  • CLARA HILL - Riddim
  • JESSY LANZA - Midnight Ontario
  • BLANCO WHITE - Olalla
  • EMMA ANDERSON - Taste The Air
  • ART SCHOOL GIRLFRIEND - Out There
  • 16:00 - 17:00
  • GACHA BAKRADZE - Overtime
  • FOREST DRIVE WEST - They Live
  • DNÉ - Plant Pics
  • ŠIMANSKÝ NIESNER - Svisle
  • GROVE & BRADA - Rain
  • THE MICRONAUT - Willow
  • KOMA + BONES - Powercut
  • OVERMONO - Bby
  • FROST CHILDREN - Stare At The Sun
  • M83 - Teen Angst
  • 17:00 - 18:00
  • MARK BARROTT - Icarus
  • MARK BARROTT - Luck
  • MARK BARROTT - One Friday In September
  • ANTONIE - Bathroom Floor
  • MARK BARROTT - Kyoto
  • FRACTURE - Tunnel Track (MARK SYSTEM rmx)
  • BRATŘI - Lost Juno
  • HIDDEN ELEMENT - Difference
  • TOMA KAMI - Later To The Bone
  • WORDCOLOUR - Mallets
  • SYNKRO & DYL - Empty Faces
  • Tracklist
  • 15:05 - 16:00
  • OTIK - Creationizm
  • DISPONDANT - Jazz Solo
  • MELANIE DE BIASIO - Now Is Narrow
  • TOKYO DRIFT - Scorpio Season
  • OM UNIT - Camo (YUSHH rmx)
  • MONNA - Rising
  • DRAB MAJESTY - Hath No Form / Dot In The Sky
  • N.O.H.A. - Start
  • N.O.H.A. - Deep
  • 16:00 - 17:00
  • PROMNITE - Absolute
  • A BEACON SCHOOL - Honeyed (Stay Forever)
  • SUNNBRELLA - Fever Dream
  • CALIBRE - Heaven
  • RENEGADE SOUNDWAVE - Can´t Get Used To Losing You
  • DEEE-LITE - Groove Is In The Heart
  • FROST CHILDREN - Hi 5
  • WORDCOLOUR - Mallets
  • LIQUID HARMONY - Flyby
  • JIMPSTER - Fish Island
  • 17:00 - 18:00
  • BALTRA - Brush Strokes (JACQUES GREEN rmx)
  • SYNKRO - Information
  • FORSS - Funk For Nerds
  • DAVE ANGEL - Rudiments
  • ZEND AVESTA - Free Jah
  • IGGY MAYEROV - The Most Ankward Kiss Ever
  • KOOP - Glömd
  • CROMS - Invisible Cities
  • Tracklist
  • 15:10 - 16:00
  • SURGEONS GIRL - Sympathetic Cycle
  • PEVERELIST - Pulse VII
  • SILHOUETTE - Forgotten Dreams
  • BEACH FOSSILS - Seconds
  • LAUNDER - Chipper
  • BIBIO - Off Goes The Light
  • TOMÁŠ NIESNER - K břehům
  • WORAKLS - Sparkle
  • MEDASIN - Open Up
  • 16:00 - 17:00
  • GACHA BAKRADZE - Opi
  • OTIK - Cosmosis
  • SABRE, STRAY & HALOGENIX - St. Clair
  • STUNNA - Inside Love
  • DNÉ - Traps In My Feed
  • BADFOCUS - Affekt
  • MY BLOODY VALENTINE - Sometimes
  • JIMPSTER & CRACKAZAT - Natural Child
  • DUNCAN FORBES - Quantum Particles Falling From Space (DUNCAN´S Mining The Dust rmx)
  • YOTAM AVNI - Acid Arab Breaks
  • 17:00 - 18:00
  • MARC LECLAIR - 1er jour
  • MARC LECLAIR - 33e jour
  • MARC LECLAIR - 64e jour
  • HATTI VATTI & SYNKRO - Tokyo
  • ČERNÝ TESÁK - Stromy
  • ČERVEN - Oktavín 3
  • HOLY WAVE - California Took My Bobby Away
  • KURT VILE - Bassackwards
reklama