Mike.H

POŘAD: CLUSTER (1x za 14 dní) SOBOTA – 20:00 – 22:00

Bio

Mike.H je hudební nadšenec, DJ a promotér. Vkus mu zásadně formovala psychedelická rocková a raná elektronická hudba a to především „kosmische musik“, neboli také krautrock. To jest experimentální rocková scéna západního německa na přelomu 70. a 80. let. Nebojí se přiznat ani vliv trancu, který ve svých začátcích poslouchal. Jeho hudební záběr je široký, libuje si v ambientu, chytrém technu, ale i v bass music všeho druhu. Vše co má rád ale spojuje zásadní důraz na melodii a specifická atmosféra.
Spolupořádá klubovky SEED a Mosaik, na kterých se například již predstavili Cid Rim, Kelpe, Ricardo Tobar, Norwell a další.

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • 20 - 21
  • ISOR29 - Banshiki
  • Miki - Anse Takamaja
  • Autechre - Chatter
  • Khidja - The Future Has Disappeared
  • Seb Wildblood - Bahn (Ciel's Eastern Promises Dub)
  • MHC Foundation - Prosperity
  • Speedy J - The Oil Zone
  • Niklas Wandt - Vera Pelle
  • Anjuna - Anjuna's Dream (feat. Cirillo) (Magia Version)
  • Feon - Round Earther
  • Idjut Boys - Speedball (Loose Cannon)
  • Bal5000 - Neutra
  • Ambien Baby - Cosa
  • Prince De Takicardie - Greetings From Psychedelic Space (Shorftrip Mix)
  • Moonbow - BNND WDTH (Ciel's Bali Sunrise Mix)
  • 21 - 22
  • Psychedelic Budz - Faerie Stop (Enchanted Mix)
  • Heckmann vs G-Man - Drive Inn (Aux 88 Mad Scientist Mix)
  • Rouzbeh Delavari - Inner Structure (Petter Deep In The Loop Mix)
  • Cloudsteppers - Slinky Bonk
  • Matthew Dexter - Numinuous
  • Bliss Inc. - Get Some
  • DJ Life - Steel (Ciel's Tokyo Drifting Remix)
  • Dylan Forbes - Djibril 9
  • Radiant Aura Faculty - Mana Sadhana
  • Sam Goku - Wild Rhythm With Static Noises
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Fantastikoi Hxoi - Naivete
  • Gabe Gurnsey - To The Room
  • Jinjé - Dusk
  • Damien Jurado & Richard Swift - If The Sun Stops Shinin'
  • Kaitlyn Aurelia Smith & Emile Morsseri - Shim Sham
  • CCCVVV - In Cerchio
  • Judah Warsky & Gilbert Cohen - Tout le temps, Tout le temps
  • Undefined - Three (feat Rider Shafique)
  • Blackhaine - Stained Materials
  • Kuedo - Time Glide
  • Devon Irons - Ketch Vampire
  • Sula Bassana and the Nasoni Pop Art Experimental Band - Daydreams
  • Ruby Goon - Brand New Power
  • 13 - 14
  • Terence Etc. - A Moment of Disguise
  • Principles Of Geometry - Hummerican
  • Sir Waziri Oshomah And His Traditional Sound Makers - Forgive Them Oh God Amin-Amin
  • Ernesto Djedje - Ziboté
  • Szun Waves - Garden
  • Soccer96 - Inner Worlds, Outer Worlds
  • The Golden Filter - Stranger Ones
  • Richard Flanger - Disco Space
  • 14 - 15
  • Scherbe - Jardin Du Midi
  • John Rocca - The River Must Flow (Zulu Dub)
  • Megaphonim - After Of Disaster
  • Roska - Count Me Out Fam
  • Daffy - Check 1
  • Curses, Local Suicide - Whispering (Cornelius Doctor Remix)
  • Skelesys - The Beginning Of The End
  • Courtesy - Night Journeys II (Jessy Lanza Remix)
  • unknown - Take It
  • Tracklist
  • 20 - 21
  • Marshall Watson - Through The Empty Night
  • Myki - Zine Forgotten Hide
  • Roedelius - Regenmacher
  • Airchina - Drifting
  • Schaltkreis Wassermann - LUX (Benedikt Frey Mix)
  • Duncan Gray - Tank Engine
  • Farloh - Jinga
  • Stevie R, Parisinos - Bug In A Hurricane
  • JG Outsider - No Me Escuchaste
  • Man2.0 - Red Shift (Steady State Remix)
  • Elfenberg - Descending
  • Megaphonim - After Of Disaster (Simple Symmetry Remix)
  • Tronso - Take A Break
  • 21 - 22
  • Ben Hunt - Anna (Högt I Tak Remix)
  • Antic & Della - New Wave (Marvin & Guy Remix)
  • Farloh - Voe Amazonia
  • Tranguil Elephantizer - Daisy
  • Rhode & Brown x Benjamin Fröhlich - Days Of Innocence (Bliss Inc. Remix)
  • Bamboo Forest - Brazil
  • Black Sun - Sourceros Apprentice
  • 12 Moons - Sliding Particles
  • Man With No Name - Sly-Ed
  • Freq - We Communicate
  • Dj Detox - Freaks
  • Tracklist
  • 12 - 13
  • Son FM - Loose
  • Coby Sey - Permeated Secrets
  • Dreams & Jacoby - Y (Jam) Eddiitt
  • Semka - Heartbroken
  • Suemori - Mou Aenaindesune
  • Pleasure Principle - J'attends la bombe
  • Grand Optimist - Pandelson
  • Nat Birchall - Acknowledgement (A Love Supreme Pt1)
  • Melody Makers - La Malheur d'un Autree
  • Esper Star - Boys of Summer
  • The Jaffa Kid - Phased For Days
  • 13 - 14
  • Apparat - Koax
  • Petter - These Days
  • The Gruesom Twosome - Hallucination Generation (Syametic Nightmare)
  • Orchestral Manoeuvres In The Dark - The New Stone Age
  • Q Lazzarus - Goodbye Horses
  • The Golden FIlter - If I Ever Lost You
  • The Golden Filter - If I Ever Lost You
  • The Comet Is Coming - CODE
  • John Bosco - Shaya-Shama 1
  • Congotronics International - The Chief Enters Again
  • 14 - 15
  • Szun Waves - Be a Pattern For The World
  • Al Mackenzie - Sail On
  • Lea Porcelain - 100 Years (Roman Flugel Remix)
  • Kuedo - Harlequin Hallway
  • RUDENHS - Number Sky
  • Isa Gordon - Three Airs
  • Roska - Curious
  • Andrea - Wired
  • Martyn - Moves
  • Four Tet - Watersynth
  • Tracklist
  • 15 - 16
  • Baal & Mortimer - All Sons of Adam
  • Vril & Rodhad - Apophenia
  • Jimi Tenor - Sambakontu
  • Tara King Th. - Ride My Horse
  • GoGo Penguin - Don't Go (Portico Quartet Remix)
  • Johannes Klingebiel - It's Such a Beautiful Day
  • KATASTR - Tarehe
  • Breaka - Ease Up
  • Dengue Dengue Dengue - Lucha's Juke
  • Wau Wau Collectif - Si Tu Savais Juste
  • 16 - 17
  • BurningTape - Earth, Air, Fire, Water
  • Khalab & M'berra Ensemble - Moulan Shakur
  • Nanny Nina, Jwords - Wanted
  • MoMA Ready - The City Of Romdo
  • Reymour - Je Te Tiens, Tu Me Tiens
  • Little Barrie & Malcolm Catto - After After
  • Basa Basa - African Soul Power
  • Jan Davis - Snow Surfin' Matador
  • Andrei Orlov - Dead Start Program
  • Kasper Bjorke, Sisy Ey - Apart (Michael Mayer Remix)
  • 17 - 18
  • Australian Testing Labs Inc. - Moto Moto
  • Flying Lotus - Between Memories
  • 404 - Ferrovipathe
  • Jaubi feat Tenderlonious & Latarnik - Satanic Nafs (Tha Gaslamp Killer & Mophono Remix)
  • Human Figures - 40 Days
  • Al Lover - Mark E. Moon
  • Interplanetary Criminal - Supreme Level
  • Tyler Frost - Analogue Dreams
  • Deena Abdelwahed - Tawa
  • Glume & Phossa - Sunken
  • Borusiade - Let Go
reklama