Filip Týc

pořad: neděle 06:00 – 09:00 (1x za 14 dní se střídá s Tondou Kocábkem) a neděle 14:00 – 15:00 VŠECHNY HUDBY SVĚTA (střídá se s Martinem Juráčkem)

Bio

Pocházím z Karlových Varů kde jsem strávil prvních 20 let života. Další roky už se pojí s Prahou, kam jsem se později přestěhoval.

Na Radiu 1 působím od roku 1997 a to především v ranních blocích od 6 do 9 hodin každou druhou neděli, kdy se snažím zpříjemňovat brzké nedělní vstávání či pozdní usínání.

Již několik let připravuji společně s Martinem Juráčkem pořad o world music Všechny hudby světa.

K mým oblíbencům patří: Primal Scream, Saint Etienne, Ian Brown, Kid Loco, Thievery Corporation, Antony & The Johnsons, CocoRosie, Massive Attack….

Ze stylů od chill out přes lounge music, nu-jazz a downtempo k deep houseu a houseu a také nějaké ty kytarovky vycházející zejména z Británie počátku 90.

Vysílání

Nadcházející

Uplynulé

  • Tracklist
  • VIEIUX FARKA TOURÉ & KHRUANGBIN - Tamalla
  • FANFARE CIOCARLIA - Escape From Baltimore (Jstar Remix)
  • DUBIOZA KOLEKTIV - Wake Up
  • GOGOL BORDELLO - Fire On Ice Floe
  • ABADIR - Bass Belly
  • MAZZELTOV - Ikh Gey Un Her
  • JALI FILY CISSOKHO - BIMO
  • SUNTOU SUSSO - Mama
  • LUCIBELA - Amdjer Ká Bitche
  • RENATA ROSA - Laranjeira
  • FULU MIZIKI - Toko Yambana (ft. DJ Final, Deboul)
  • DOBET GNAHORÉ - Mi Pradjo
  • Tracklist
  • ROOPA PANESAR - Rag Gujri Todi - Madhya Laya Gat in Tal Teental
  • ANOUSHKA SHANKAR - Traveller
  • KHIYO - Aajke Shaadi
  • GOITSE - The Trusty Messenger
  • LODESTAR TRIO - Ciaccona
  • BABRA & MAGITZA - Wegrzy in 9/8
  • ANTONIS ANTONIOU - Throisma
  • BALUNGAN - Kangen
  • DAWDA JOBARTEH - Mbasi Got Lost In The Woods
  • ETRAN DE L´AIR - Nak Deranine
  • Tracklist
  • 06:00 - 07:00
  • LEFTFIELD - Original
  • ZARANKA - Cure
  • TYCHO - Ascension (Rob Garza Remix)
  • BARSMARK - daarskab
  • PANTHA DU PRINCE - Blume (Bendik HK Edit)
  • WILLIAM ORBIT - The Diver (feat. Natalie Walker)
  • NIKLAS PASCHBURG - Wing Rowing
  • BRUNO SANFILIPPO - Piano Textures 5 VIII
  • ANNA VAVERKOVÁ - Sweet Spot
  • JEŠTĚD - Vzkaz na chodníku (Yokohana Remix)
  • THE FUTURE SOUND OF LONDON - Untitled 41
  • HUMANOID - Tiny Machine Birth
  • KARSTEN PFLUM - Borg Acid (Humanoid Remix)
  • ROYKSOPP - I Just Don´t Understand You
  • KRUDER & DORFMEISTER - Holmes
  • - - -
  • 07:00 - 08:00
  • ERIC HILTON - Artifact 22
  • MORCHEEBA - Blaze Away (Gilligan Moss Remix)
  • ANDY BELL - Holiday In The Sun
  • TRENTEMOLLER - Like A Daydream
  • LOTTE KESTNER - Closest
  • BRYAN FERRY - I Just Don´t Know Waht To Do With Myself
  • JOSE GONZALES - Swing
  • ZBYTEČNÝ LUXUS - Shiti
  • SUN´S SIGNATURE - Bluedusk
  • BEACH HOUSE - ESP
  • SCHOOL OF SEVEN BELLS - Half Asleep (Lusine Remix)
  • GEORGE FITZGERALD - Passed Tense
  • - - -
  • 08:00 - 09:00
  • BONOBO - ATK
  • ORBITAL - Acid Horse
  • CARTER USM - Do Re Mi, So Far So Good
  • EMF - Children
  • JAMIE XX - Let´s Do It Again
  • MILJON - World Of Trouble
  • SYLVAN ESSO - How Did You Know
  • HOT CHIP - Eleanor
  • TATA BOJS - Velký třesk, part I
  • GORILLAZ - 19 - 2000 (Soulchild Remix)
  • LYKKE LI - No Hotel
  • FOALS - Under The Radar
  • SUEDE - She Still Leads Me
  • Tracklist
  • ORCHESTRE MASSAKO - Temedy
  • ETRAN DE L´AIR - Adounia
  • AVALANCHE KAITO - Douaga
  • SUNTOU SUSSO - Balafa
  • MINYESHU - Fiker
  • SESSA - Gostar do Mundo
  • KG WESTMAN & ZAEFARAN - Skanklat Fran Rattvik
  • ANOUSHKA SHANKAR - Flight
  • KLEZMER-ISH - The Klezmer Freilach
  • Tracklist
  • SOOTHSAYERS - Blinded Soul
  • SUSANA BACA - Negra Del Alma
  • MALECON - Somos Africa
  • SYSTEMA SOLAR - Rumbera
  • CHICO TRUJILLO - Fiesta
  • FALLE NIOKE & GHOST CULTURE - Leywolle
  • ONIPA - Afrika Afrika
  • BALOJI - Zombie
  • ALOSTMAN - Kologo
  • FRUKO Y SUS TESOS - Salsa Nama
  • COMMANDANT COUSTOU - Mulata
  • GHETTO PRIEST - Sway
  • Tracklist
  • 6:00 - 7:00
  • LEFTFIELD - Original
  • ZARANKA - Cure
  • AERA - Two Planets (Ambient Mix)
  • TYCHO - Ascension (Rob Garza Remix)
  • NIKLAS PASCHBURG - Riva
  • BRUNO SANFILIPPO - Amoris
  • DLEEB - In Your Eyes
  • HUMANOID - Tiny Machine Birth
  • PANTHA DU PRINCE - Dream Yourself Awake (Solomon Dream Version Remix)
  • BARSMARK - daarskab
  • THE FUTURE SOUND OF LONDON - Untitled 41
  • ROYKSOPP - I Just Don´t Understand You
  • - - -
  • 7:00 - 8:00
  • ZERO 7 - Outline (feat. Lou Stone)
  • MORCHEEBA - Blaze Away (Gilligan Moss Remix)
  • ERIC HILTON - Artifact22
  • SAINT ETIENNE - A Kiss Like This
  • TRENTEMOLLER - Like A Daydream
  • SLOWDIVE - Sugar For The Pill
  • SUN´S SIGNATURE - Golden Air
  • SUSANNA - Holy Sacred
  • JOSÉ GONZALES - Lasso In
  • LOTTE KESTNER - Closest
  • THE BOY LEAST LIKELY TO - Faith (George Michael Cover)
  • SEB WILDBLOOD - Jobi
  • - - -
  • 8:00 - 9:00
  • FOUR TET - School
  • UNDERWORLD - Jumbo
  • HOT CHIP - Down
  • JAMIE XX - Let´s Do It Again
  • YEAH BUT NO - Hurricane
  • LIAM GALLAGHER - C´mon You Know
  • FOALS - Life Is Yours
  • BLOC PARTY - If We Get Caught
  • ANOHNI - Woman
  • LYKKE LI - No Hotel
  • MILJON - Tell Me
  • EVERYTHING EVERYTHING - Jennifer
reklama